Механічна обробка металів

Потрібна механічна обробка металу? Замов за вигідною ціною!

mehanicheskaya-obrabotka-ltd-rich_1
1234

Механічна обробка металів

Мехобробка металу – це усунення надлишкового шару металу на заготівлі. Для проведення кожного виду таких робіт потрібна наявність спеціального обладнання. За підсумками виконаної роботи виріб, що піддається обробці, набуває поверхні, необхідної для подальшого функціонування. Поверхня може оброблятися двома способами: типовим та нетиповим. Найбільш популярна саме типова обробка, оскільки вона не вимагає виготовлення ріжучих пристроїв. Хутро обробка сталі є прикладом обробки, коли використовується кілька ріжучих інструментів.

Будь-який матеріал повинен мати точну та поетапну технологію обробки, у тому числі це стосується і металу. Для ефективнішого результату необхідно з точністю виконувати всі операції. Виключно таким чином можна виготовляти високоточні вузли та деталі. Механічна обробка має незаперечну перевагу: гармонійне поєднання ціни та якості. Щоб виріб набув потрібної форми або розміру, іноді застосовують відразу кілька видів механічної обробки.

Наше підприємство приймає замовлення будь-якого рівня складності. Ми займаємося мехобробкою деталей, виконуємо навіть найскладнішу механічну обробку металу, збираємо агрегати, виготовляємо деталі з прокату.

Наша механічна обробка металу має безліч переваг:

– для механообробки металу ми використовуємо лише інноваційні технології, новітнє обладнання та сучасні розробки;

– на нашому підприємстві працюють професіонали з високим рівнем кваліфікації, тому ми ручаємося за якість виробленої продукції;

– ми дбаємо про клієнта, і виходячи з цього, скасовуємо націнку на будь-який товар. Ціни у нас завжди доступні та приємні;

– ми здатні виконати механічну обробку будь-якої складності, оскільки наш персонал оперує передовими технологіями, а в роботі використовує тільки сучасне обладнання.

На даний момент виділяють кілька видів послуг мехобробки:

  1. Точення – проводиться за допомогою токарних верстатів, які виконують чорнову, чистову та напівчистову обробку.
  2. Свердління – необхідно, щоб у виробі вийшов отвір потрібного розміру.
  3. Розточування – завдяки спеціальним верстатам розточуються отвори у виробах.
  4. Фрезерування – механічна обробка заготовок, за якої бере участь фреза.
  5. Шліфування – остання обробка, яка надає продукту високу точність.